Filtry

Cena
Czas odjazdu
00.00god
23.59god
Czas przyjazdu
00.00god
23.59god
Rodzaje połączeń
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Rodzaj komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 011 Uzhgorod-Svidnik-Praha

15:20 Uzhgorod Aut. park., ul.Krasnodonciv
15:55 Michalovce Dworzec kolejowy, ul.Stanicna 3
16:25 Humenne Dworzec PKP
17:25 Stropkov Dworzec, st.1
17:40 Svidník Dworzec, st.13
19:20 Giraltovce Dworzec, st.1
19:55 Prešov Dworzec, st.26
20:55 Levoca Dworzec, st.1
21:20 Poprad Dworzec, st.2
02:10 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
03:05 Brno Bus Station "Zvonarka"
04:25 Humpolec Przystanek autobusowy "Posta"
05:40 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: CK EUROTOUR
Bagaż: 1 hand-bag free, every next from 20CZK / 1EUR
Polityka zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 20% Student (ISIC)
20% Student (Euro26)
40% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać