Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 017 Штутгарт - Берлин

06:40 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
07:45 Karlsruhe Hbf, ZOB
09:05 Darmstadt Hbf, Westseite
09:35 Frankfurt am Main airport Lotnisko
10:25 Frankfurt am Main Hbf
12:05 Siegen Koblenzerstraße
13:30 Dortmund ZOB, Steinstrasse
14:50 Munster Hbf
16:10 Osnabruck Hbf
17:00 Bad Oeynhausen ZOB
18:50 Hannover ZOB
22:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information