Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 017 Berlin - Stuttgart

08:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
11:20 Hannover ZOB
13:00 Bad Oeynhausen ZOB
13:50 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
15:00 Munster Hbf
16:20 Dortmund ZOB am Hbf, Bstg. 1-8
17:45 Siegen Koblenzerstraße
19:55 Frankfurt am Main Hbf
20:20 Frankfurt am Main airport Lotnisko
20:50 Darmstadt Hbf, Westseite
22:15 Karlsruhe Hbf, ZOB
23:20 Stuttgart ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information