Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 019 Норден - Леверкузен

14:30 Bensersiel Am Hafen 20 A
14:35 Esens Haltestelle Sterburer Weg
14:50 Neuharlingersiel Am Hafen Ost 20
15:00 Carolinensiel Neue Straße 4
15:05 Harlesiel Hafen
15:25 Schillig Jadestraße
15:30 Horumersiel Goldstraße 6
15:40 Hooksiel ZOB
16:15 Wilhelmshaven Markt Str. 1
17:20 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
20:05 Munster Hbf
21:05 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
21:45 Wuppertal Bf. Oberbarmen Berliner Str.206
22:35 Leverkusen Dworzec kolejowy
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information