Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 035 Sauerland - Berlin (05:20)

05:20 Neheim-Hüsten (Arnsberg) Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße 136
05:35 Arnsberg Dworzec autobusowy, Zu den Werkstätten 1
05:55 Meschede Dworzec autobusowy, Le-Puy-Straße 8, pl.8
06:10 Bestwig Dworzec autobusowy, Bundesstraße 141A
06:20 Olsberg Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße, 59939, pl.1
06:25 Altenbüren ul. Briloner Tor 1
06:40 Brilon Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße 45, pl.C
07:10 Marsberg Dworzec autobusowy, Bahnstraße 6
08:10 Kassel Dworzec autobusowy, "Wilhelmshöhe"
09:40 Gottingen Hbf. Berliner Str.
11:15 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
13:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information