Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 037 Дуйсбург - Мюнхен (07:25)

07:25 Duisburg Hbf
08:05 Essen ZOB bei HbF
08:55 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
10:15 Siegen Koblenzerstraße
11:50 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
13:10 Aschaffenburg Busbahnhof
14:20 Wurzburg Hbf
15:55 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
18:10 München Dworzec autobusowy, Arnulfstraße 21
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information