Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 037 Дуйсбург - Мюнхен (11:45)

11:45 Duisburg Hbf
12:10 Essen ZOB bei HbF
12:55 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
14:15 Siegen Koblenzerstraße
15:50 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
17:10 Aschaffenburg Busbahnhof
18:20 Wurzburg Hbf
19:55 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
22:10 München Dworzec autobusowy, Arnulfstraße 21
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information