Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 051 Дюссельдорф - Берлин

08:15 Düsseldorf Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
09:00 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
09:45 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
11:55 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
13:25 Gottingen Busbahnhof - Zooinstitut, 28 Berliner Str.
14:10 Seesen Bahnhofsplatz
14:35 Goslar Busbahnhof
14:55 Bad Harzburg Herzog-Julius-Straße
15:25 Wernigerode Hbf
15:40 Blankenburg Hbf
16:05 Quedlinburg Bahnhof
16:30 Aschersleben Bahnhofstraße
17:25 Magdeburg ZOB am Hbf
19:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information