Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 056 Амстердам - Медебах

10:50 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
11:35 Utrecht Centraal Station - Beatrix Theater - Jaarbeursplein
12:35 Arnhem Centraal Station - Bouricius Straat
14:00 Oberhausen Hbf Fernbushaltestelle
14:20 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
15:05 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
16:00 Neheim-Hüsten (Arnsberg) Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße 136
16:30 Meschede Dworzec autobusowy, Le-Puy-Straße 8, pl.8
16:50 Bodefeld ZOB
17:00 Siedlinghausen Hochsauerlandstraße
17:15 Winterberg Bahnhofstraße
17:35 Medebach Center Parcs Park
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information