Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 063 Фрайбург - Мюнхен (08:00)

08:00 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
08:35 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
09:05 Hüfingen Dworzec Mariahof
09:25 Engen Dworzec Grub/McDonald's
09:55 Überlingen Dworzec Busbahnhof
10:15 Meersburg Dworzec Kirche
10:25 Markdorf Dworzec Ravensburger Straße
10:55 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
11:30 Wangen im Allgäu Dworzec Busbahnhof
11:55 Leutkirch im Allgäu Dworzec
12:25 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
13:55 München ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information