Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 063 Freiburg - München (16:00)

16:00 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
16:35 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
17:00 Hüfingen Dworzec Mariahof
17:20 Engen Dworzec Grub/McDonald's
17:55 Überlingen Dworzec Busbahnhof
18:15 Meersburg Dworzec Kirche
18:25 Markdorf Dworzec Ravensburger Straße
18:55 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
19:30 Wangen im Allgäu Dworzec Busbahnhof
19:55 Leutkirch im Allgäu Dworzec
20:25 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
21:55 München ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information