Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 067 Прага - Амстердам (08:15)

08:15 Praha Bus Station "Florenc"
10:25 Dresden Hbf., Bayerische Strasse
12:05 Leipzig Hbf.,Goethestr
13:50 Magdeburg ZOB Bussteig 7
15:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:15 Hannover ZOB
17:20 Bad Oeynhausen Dworzec autobusowy, Königstraße 2,
18:10 Osnabruck Dworzec autobusowy, Eisenbahnstraße 10
21:15 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information