Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 068 Amsterdam - Bayreuth

10:10 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
10:50 Utrecht Centraal Station - Beatrix Theater - Jaarbeursplein
12:55 Duisburg Hbf
13:30 Düsseldorf Hbf., Worringerstr.
14:30 Leverkusen Dworzec kolejowy
17:00 Frankfurt am Main Hbf
18:45 Wurzburg Hbf
19:20 Schweinfurt Hbf
20:05 Bamberg Hbf
21:00 Bayreuth GII Goethestrasse
21:10 Bayreuth Universität
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information