Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 076 Милан - Мюнхен (13:00)

13:00 Milano terminla bus Milano-Lampugnano
14:20 Lugano Via Giacomo E Filippo Ciani
14:55 Bellinzona Bus Parking przy Hotelu Unione, Via H. Guisan
17:15 Chur Dworzec autobusowy, Gürtelstraße 14
18:35 Dornbirn Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße, 6850
19:00 Bregenz Dworzec autobusowy, Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
19:20 Lindau Berliner Platz
21:25 München ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information