Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 08 Poland - Germany

09:00 Suwalki PGK, ul. Utrata
09:40 Augustow Motel ul. Mazurska 4
10:30 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
11:30 Pisz Dworzec PKS
12:45 Szczytno Dworzec PKS
10:35 Gizycko parking przy biurze ORBIS
11:15 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
12:00 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
12:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
14:00 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
14:50 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
15:35 Ilawa dworzec PKS
15:40 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
16:10 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
17:00 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
17:30 Swiecie dworzec PKS
20:20 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
19:50 Bydgoszcz dworzec PKS - stan. 18/19
20:20 Naklo nad Notecia dworzec PKS, stan. 4,5
06:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
07:30 Lubeck Haltestelle Beim Retteich 12
08:30 Neumunster ZOB
09:00 Kiel ZOB
08:00 Schleswig ZOB
08:30 Flensburg Hauptbahnhof
07:00 Tostedt Kaufhaus BADE
08:15 Bremen ZOB Fernlinien, Breitenweg
09:00 Bremerhaven Bismarckstr./Fruhlingstr.,P+R Parkplatz,przy HBF
09:00 Cloppenburg ZOB
08:00 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
09:00 Leer Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
10:00 Groningen Central Station
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 2 bag up to 30kg-free, every next 40 PLN
Zasady zwrotu: do 336g: 90%
odjazd od 336g do 48g: 75%
odjazd od 48g do 0g: 10%
Zniżki: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information