Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 095 Мерано - Мюнхен (08:00)

08:00 Merano Terme
08:03 Marlengo Kellerei
08:05 Cermes Rathaus
08:15 Lana Lido
08:25 Terlano Karl-Atz-Platz
08:40 Bolzano Hotel Alpi
09:10 Chiusa Bus Station
09:25 Bressanone Dantestraße auf der Hauptstraße
09:50 Vipiteno Deutschhaus
10:25 Innsbruck Busparkplatz am Hofgarten
12:35 München ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information