Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 095 Merano - Munchen (05:00)

05:00 Merano Terme
05:03 Marlengo Kellerei
05:05 Cermes Rathaus
05:15 Lana Lido
05:25 Terlano Karl-Atz-Platz
05:40 Bolzano Hotel Alpi
06:10 Chiusa Bus Station
06:25 Bressanone Dantestraße auf der Hauptstraße
06:50 Vipiteno Deutschhaus
07:25 Innsbruck Busparkplatz am Hofgarten
09:35 München ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information