Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 098 Киль - Майнц (11:40)

11:40 Kiel ZOB
13:20 Hamburg ZOB am Hbf
14:55 Bremen Breitenweg
17:10 Munster Przystanek autobusowy, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
18:20 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
19:40 Siegen Berliner Straße 39
20:45 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
21:50 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
22:15 Frankfurt am Main airport Lotnisko
22:50 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information