Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 098 Kiel - Mainz (07:40)

07:40 Kiel ZOB
09:20 Hamburg ZOB am Hbf
10:55 Bremen Breitenweg
13:10 Munster Przystanek autobusowy, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
14:20 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
15:40 Siegen Berliner Straße 39
16:45 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
17:50 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
18:15 Frankfurt am Main airport Lotnisko
18:50 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information