Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 098 Mainz - Kiel (06:55)

06:55 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
07:35 Frankfurt am Main airport Lotnisko
08:05 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
09:05 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
10:05 Siegen Berliner Straße 39
11:35 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
12:40 Munster Przystanek autobusowy, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
14:55 Bremen Breitenweg
16:45 Hamburg ZOB am Hbf
18:05 Kiel ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information