Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 101 Мюнхен - Тюнинген (12:00)

12:00 München Dworzec autobusowy, Arnulfstraße 21
12:55 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
14:05 Merklingen Gewerbegebiet
14:40 Bad Urach Busbahnhof
14:50 Metzingen Outlet P5/P6
15:00 Reutlingen Hbf/ZOB
15:20 Tubingen Hbf/ZOB
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information