Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 101 Tubingen - Munchen (09:05)

09:05 Tubingen Hbf/ZOB
09:30 Reutlingen Hbf/ZOB
09:40 Metzingen Outlet P5/P6
09:50 Bad Urach Busbahnhof
10:25 Merklingen Gewerbegebiet
11:35 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
12:30 München Dworzec autobusowy, Arnulfstraße 21
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information