Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 109 Odessa - Praha

06:30 Odessa Dworzec "Privokzalnaja", ul. Starosennaja 1
07:00 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
10:40 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
14:00 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
16:10 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
18:50 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
21:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
01:10 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
02:10 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
04:10 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
06:00 Frydek-Mistek Dworzec
09:30 Brno Bus Station "Zvonarka"
12:00 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: OOO Turist
Bagaż: 1 bag 10% of the ticket price
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 85%
odjazd od 24g do 12g: 80%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information