Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 12 Germany - Poland

16:15 Liege Dworzec Guillemins - Rue du Plan Incline
17:15 Aachen Wilmersdorfer Straße
18:15 Monchengladbach Hbf / alter Busbahnhof-Hindenburgstr
18:50 Krefeld Hbf, Südseite
19:25 Duisburg Hbf
19:55 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
20:25 Bochum Wittener Straße, under the railway bridge
16:35 Bruhl Przystanek dla autobusów miejskich na ulicy Wesselinger Strasse 8, Brühl
17:10 Bonn Thomastr. - Busparkplatz am alten Friedhof
17:55 Köln Breslauer Platz
18:55 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
19:45 Wuppertal Am Wunderbau
20:25 Hagen Haltestelle Hagen- Kuckelhausen Am Konrad – Adenauer-Ring
21:00 Dortmund Hbf Nordseite, Steinstrasse
22:15 Paderborn Hbf
22:45 Bielefeld Sennestadt, Hansestr.
21:50 Munster Fernreisebusse “Hafenstraße” Parkplatz Hafenstraße / Frie-Vendt-Straße
23:00 Osnabruck HBF, Eisenbahnstr.
23:55 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
05:15 Slubice Port Świecko, Świecko 39
07:15 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1, stan. 1A
07:30 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
08:45 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
09:25 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
09:50 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
10:45 Lebork Dw. PKP
11:25 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
12:15 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
13:00 Gdansk Dw.PKS ul.3 Maja 12, st.11
10:00 Kolobrzeg Dworzec PKS
06:20 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
07:45 Walcz dworzec PKS, stan. 4
08:15 Pila dworzec PKS
08:35 Jastrowie dworzec PKS
09:20 Czluchow baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5
09:45 Chojnice dworzec PKP
10:15 Czersk Parking ul. Kościuszki
11:00 Starogard Gdanski dworzec PKS stan. 10
11:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
12:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
12:30 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
09:45 Szczecinek Dworzec PKP
06:25 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
08:00 Poznan dworzec autobusowy przy Galerii Poznań City Center, ul. S.Matyi 2
09:00 Gniezno dworzec PKS
09:35 Wrzesnia dworzec PKS, stan. 1
10:25 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
10:55 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
11:25 Kutno McDonalds, ul. Józefów 26
11:00 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
12:00 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
09:55 Znin Dworzec PKS
10:45 Bydgoszcz dworzec PKS - stan. 18/19
11:40 Swiecie dworzec PKS
12:15 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
12:55 Kwidzyn dworzec PKP
10:00 Inowroclaw dworzec PKS
10:45 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
11:50 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
12:20 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
13:15 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
14:20 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
15:00 Biskupiec parking obok dworca PKS
15:35 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
16:10 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
16:45 Gizycko parking przy biurze ORBIS
15:30 Szczytno Dworzec PKS
16:45 Pisz Dworzec PKS
17:45 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
18:35 Augustow Motel ul. Mazurska 4
19:15 Suwalki PGK, ul. Utrata
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 2 bag up to 30kg-free, every next 10 EUR
Zasady zwrotu: do 336g: 90%
odjazd od 336g do 48g: 75%
odjazd od 48g do 0g: 10%
Zniżki: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information