Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 129 Munchen - Hamburg (08:45)

08:45 München Hbf. (in front of main station - Arnulfstraße)
11:10 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
14:55 Leipzig Hbf.,Goethestr
16:50 Magdeburg ZOB am Hbf
18:30 Braunschweig ZOB
19:50 Celle Dworzec autobusowy, Trüllerstraße, 29221
20:15 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
21:30 Hamburg ZOB am Hbf
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information