Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 141 Берлин - Кур (08:00)

08:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
10:15 Leipzig Hbf.,Goethestr
12:15 Hof Hauptbahnhof, Haltestelle 5
13:25 Weiden in der Oberpfalz Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
14:35 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
17:25 München Dworzec autobusowy, Arnulfstraße 21
19:35 Lindau Dworzec autobusowy, Bregenzer Straße 48
19:55 Bregenz Dworzec autobusowy, Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
20:15 Dornbirn Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße, 6850
21:35 Chur Dworzec autobusowy, Gürtelstraße 14
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information