Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 141001 Kiev - Warsaw - Rotterdam

17:00 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
21:40 Sarny (Rivnenska obl.) Dworzec autobusowy, ul. Belgorodska 39
23:45 Kovel Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
23:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
10:20 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
12:10 Bremen ZOB Fernlinien, Breitenweg
13:10 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
15:05 Groningen Bus Stop on Stationsweg between stands A and B opposite Railway Station
16:35 Zwolle Hanzelaan 244 B, (Dworzec Centralny)
17:20 Apeldoorn Crossing Stationsstraat and Stationsplein opposite Railway Station
17:50 Arnhem City Bus Stop “Bouriciusstraat” on Amsterdamseweg, near Railway Station
18:55 Utrecht Przystanek autobusowy na 81 Croeselaan
19:50 Amsterdam Przystanek autobusowy na Radarweg naprzeciwko Amsterdam Sloterdijk
20:55 Den Haag Centraal station
21:30 Rotterdam Busstation Conradstraat
Przewoźnik: ECOLINES
Zasady zwrotu: do 24g: 80%
odjazd od 24g do 1g: 50%
po 1g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information