Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 147 Прага - Запорожье

08:30 Praha Bus Station "Florenc"
09:35 Mlada Boleslav Dworzec, tř. Václava Klementa 1459
10:40 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
13:55 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
17:00 Lodz Dw. PKS
18:50 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
21:40 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
03:00 Kovel Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
05:35 Sarny (Rivnenska obl.) Dworzec autobusowy, ul. Belgorodska 39
08:00 Korosten Dworzec
10:25 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
11:00 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
14:30 Cherkasy Bus Station
16:40 Kirovohrad Bus Station, 1 Olexandrijske s.
18:00 Oleksandriia Przystanek na żądanie
19:10 Pyatikhatky (Dnipropetrovska obl.) Bus Station
21:00 Dnipro Bus Station, 10 Kurchatova str.
22:40 Zaporizhia Bus Station, pl.0
Przewoźnik: Musil Tour s.r.o.
Bagaż: 1 bag up to 25kg(30x60x80)-free, every next from 10 USD or 80 UAH
Zasady zwrotu: do 48g: 85%
odjazd od 48g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information