Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 15 Герлиц - Дюссельдорф

09:30 Gorlitz Hbf
10:20 Bautzen Schliebenstraße, Parkplatz
11:35 Dresden Hbf., Bayerische Strasse
12:55 Chemnitz ZOB
14:20 Gera Berufsakademie
14:55 Jena Bf Goschwitz
15:40 Erfurt ZOB, Willi-Brandt-Platz
16:45 Eisenach Uferstraße 40, 99817 Eisenach
18:40 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
21:00 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
21:50 Essen ZOB
22:30 Düsseldorf ZOB am Hbf
Przewoźnik: Postbus
Bagaż: 1 bag up to 23kg(74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information