Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 15 Dusseldorf - Gorlitz

09:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
09:50 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
10:40 Dortmund ZOB, Steinstrasse
13:00 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
14:55 Eisenach Uferstraße 40, 99817 Eisenach
16:00 Erfurt ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
16:55 Jena Bf Goschwitz
17:55 Gera Berufsakademie
18:55 Chemnitz ZOB
20:05 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
21:15 Bautzen Schliebenstraße, Parkplatz
21:55 Gorlitz Hbf
Przewoźnik: Postbus
Bagaż: 1 bag up to 23k (74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information