Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 164 Берлин - Гамбург (08:00)

08:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
09:40 Magdeburg ZOB am Hbf
11:05 Braunschweig Hauptbahnhof, Berliner str.
12:15 Celle Dworzec autobusowy, Trüllerstraße, 29221
12:40 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
13:00 Soltau Autohof Soltau Süd
13:55 Hamburg ZOB am Hbf
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information