Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 18 Италия-Польша

03:00 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
03:30 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
04:20 Taranto dworzec kolejowy Vialle Duca d'Aosta
05:20 Bari Dworzec kolejowy Piazza Aldo Moro
06:35 Cerignola Via dei Mandorli (Zona Fornaci) Stazione autobus naprzeciwko stacji paliw Tamoil
07:15 Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
07:45 San Severo Stazione FS, Piazza della Constutizione 1
08:05 Termoli Terminal Bus, Via Martiri della Resistenza, 174-176, 86039
08:35 Lanciano Contrada Santa Calcagna 69 stacja AGIP obok baru Saquella
10:00 Pescara Stazione FS, piazza della Republica
10:40 Giulianova Parking/Hotel Breaking via Italia
11:00 San Benedetto del Tronto Bramki autostradowe przy hotelu TRUCK ONE, Via San Giovanni Scaffa
11:15 Porto San Giorgio Parking, Via Santa Vittoria 5
11:30 Civitanova Marche Stacja benzynowa Esso, Via Silvio Pellico 46
12:30 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
14:15 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
15:00 Cesena Dw.Kolejowy Via Europa
07:30 Cannes Boulevard Jean Hibert, parking QUAI MAX LAUBEUF
08:10 Nice Avenue Thiers, GARE SNCF NICE VILLE
08:40 Monaco Autogril La Scoperta
09:20 Sanremo Via Boselli 50, obok banca UniCredit
09:20 Taggia Via Boselli 50, obok banca UniCredit
10:30 Savona Dworzec kolejowy, Piazza Aldo Moro
12:00 Genova Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS
13:30 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
15:00 Milano terminla bus Milano-Lampugnano
16:00 Bergamo Bus Station, Pullma-Piazza Marconi
17:00 Brescia Przystanek dla busów naprzeciwko Dworca Autobusowego
05:30 Battipaglia Parking przy Villa Comunale/Bar Consis/
06:10 Salerno Piazza Concordia
06:30 Pompei Piazza Mercato
07:15 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
07:45 Caserta Dworzec kolejowy-Piazza Garibaldi
07:55 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
08:25 Cassino parcheggio di fronte Hotel Edra Palace
08:55 Frosinone Stazione FS, Piazza A. Kambo 2
10:45 Roma Dworzec autobusowy Tiburtina stan.18
13:15 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
14:25 Firenze Piazzale Montelungo Fermata Bus
16:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:45 Modena Dworzec autobusowy, Via Glauco Gottardi
18:15 Verona Przystanek autobusowy, Porta Nuova, ul. Cardinale Girolamo
19:45 Trento Lungadige Monte Grappa 18
20:25 Bolzano Fermata bus turistici Via Alto Adige
08:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
10:00 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1, stan. 1A
11:00 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
12:00 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
12:50 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
13:30 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
14:30 Lebork Dw. PKP
15:10 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
15:40 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
16:30 Gdansk Dw.PKS ul.3 Maja 12, st.11
17:15 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
17:45 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
18:30 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
09:30 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
11:30 Walcz dworzec PKS, stan. 4
12:10 Pila dworzec PKS
13:10 Naklo nad Notecia dworzec PKS, stan. 4,5
13:45 Bydgoszcz dworzec PKS - stan. 18/19
14:30 Swiecie dworzec PKS
15:00 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
16:15 Ilawa dworzec PKS
17:05 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
18:00 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
18:50 Biskupiec parking obok dworca PKS
19:25 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
20:00 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
20:30 Gizycko parking przy biurze ORBIS
21:30 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
22:20 Augustow Motel ul. Mazurska 4
23:00 Suwalki PGK, ul. Utrata
12:30 Gniezno dworzec PKS
13:30 Inowroclaw dworzec PKS
14:20 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
15:30 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
16:30 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
18:15 Ciechanow dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
19:45 Ostroleka dworzec PKS
20:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
22:00 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
09:00 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
11:00 Poznan dworzec autobusowy przy Galerii Poznań City Center, ul. S.Matyi 2
12:40 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
13:25 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
14:30 Lodz Dw.PKP Łódź Kaliska, st.SINDBAD przed głównym wejściem
15:20 Lowicz dworzec PKS
16:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
18:45 Siedlce przystanek MPK przy dworcu PKP
19:45 Biala Podlaska Hotel Delfin, Al. Jana Pawła II
16:00 Radom dworzec PKS
17:00 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
18:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
19:00 Chelm dworzec PKS
19:30 Krasnystaw dworzec PKP
20:00 Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 1
20:30 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
19:00 Krasnik Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo)
19:40 Janow Lubelski Dworzec PKS
20:30 Bilgoraj dworzec PKS
20:50 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
13:00 Kalisz Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
14:00 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
14:30 Zdunska Wola dworzec PKS ul. Juliusza
15:30 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
17:00 Kielce Dworzec PKS
17:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
18:15 Starachowice dworzec zachodni PKS
18:45 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
19:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
20:10 Tarnobrzeg parking obok dworca PKS
20:45 Stalowa Wola Dworzec PKS
09:45 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
10:15 Nowa Sol dworzec PKS
10:50 Glogow Dworzec PKP
11:30 Leszno Dworzec PKP
12:45 Krotoszyn dworzec PKS
13:30 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
14:15 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
15:00 Kluczbork dworzec PKS
15:30 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
16:30 Czestochowa Dworzec PKS, Al. Wolności 45, stan.13
17:15 Radomsko dworzec PKS
10:45 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
12:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
12:40 Olawa dworzec PKS peron międzynarodowy
13:00 Brzeg dworzec PKS
13:50 Opole Dworzec PKS, ul.1 Maja
11:45 Jawor dworzec PKP
12:10 Strzegom dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
12:30 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
13:00 Swidnica Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
13:45 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
14:15 Zabkowice Slaskie dworzec PKP
15:00 Klodzko dworzec PKS, stan. 1
15:00 Nysa dworzec PKS, stanowisko 11
15:30 Prudnik dworzec PKS, stanowisko 4
16:00 Glogowek dworzec PKS
16:20 Kedzierzyn-Kozle dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
14:10 Gliwice zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
14:35 Zabrze Pl. Warszawski
14:50 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
15:05 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
15:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
14:55 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
15:20 Zory Dworzec PKS
15:45 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
16:15 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
17:30 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
17:45 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
18:10 Tarnow dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
18:55 Debica Dworzec PKP
19:20 Ropczyce Dworzec PKS
19:40 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
20:30 Przeworsk Dworzec PKS
20:50 Jaroslaw Dworzec PKP
21:20 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
19:30 Mielec parking obok dworca PKS
15:45 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
16:15 Mszana Dolna Dworzec PKS
16:55 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
17:30 Nowy Sacz Dworzec PKS
18:00 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
18:25 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
18:55 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
19:15 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
20:00 Krosno dworzec PKS, miedzunarodnowe
20:50 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 1 bags up to 25kg-free, every next 10 EUR.
Zasady zwrotu: do 336g: 90%
odjazd od 336g do 48g: 75%
odjazd od 48g do 0g: 10%
Zniżki: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information