Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 19 Italy-Poland (1)

03:00 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
03:30 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
04:20 Taranto dworzec kolejowy Vialle Duca d'Aosta
05:20 Bari Dworzec kolejowy Piazza Aldo Moro
06:35 Cerignola Via dei Mandorli (Zona Fornaci) Stazione autobus naprzeciwko stacji paliw Tamoil
07:15 Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
07:45 San Severo Stazione FS, Piazza della Constutizione 1
08:05 Termoli Terminal Bus, Via Martiri della Resistenza, 174-176, 86039
08:35 Lanciano Contrada Santa Calcagna 69 stacja AGIP obok baru Saquella
10:00 Pescara Stazione FS, piazza della Republica
10:40 Giulianova Parking/Hotel Breaking via Italia
11:00 San Benedetto del Tronto Bramki autostradowe przy hotelu TRUCK ONE, Via San Giovanni Scaffa
11:15 Porto San Giorgio Parking, Via Santa Vittoria 5
11:30 Civitanova Marche Stacja benzynowa Esso, Via Silvio Pellico 46
12:30 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
14:15 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
15:00 Cesena Dw.Kolejowy Via Europa
07:30 Cannes Boulevard Jean Hibert, parking QUAI MAX LAUBEUF
08:10 Nice Avenue Thiers, GARE SNCF NICE VILLE
08:40 Monaco Autogril Beausoleil
09:20 Sanremo Via Boselli 50, obok banca UniCredit
09:20 Taggia Via Boselli 50, obok banca UniCredit
10:30 Savona Dworzec kolejowy, Piazza Aldo Moro
12:00 Genova Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS
13:30 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
15:00 Milano terminla bus Milano-Lampugnano
16:00 Bergamo Bus Station, Pullma-Piazza Marconi
17:00 Brescia Dworzec autobusowy, st. 22-23
05:30 Battipaglia Parking przy Villa Comunale/Bar Consis/
06:10 Salerno Piazza Concordia
06:30 Pompei Piazza Mercato
07:15 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
07:45 Caserta Dworzec kolejowy-Piazza Garibaldi
07:55 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
08:25 Cassino bramki autostradowe
08:55 Frosinone Stazione FS, Piazza A. Kambo 2
10:45 Roma Dworzec autobusowy Tiburtina stan.18
13:15 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
14:25 Firenze Piazzale Montelungo Fermata Bus
16:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:45 Modena Dworzec autobusowy, Via Glauco Gottardi
18:15 Verona Przystanek autobusowy, Porta Nuova, ul. Cardinale Girolamo
19:00 Vicenza Dworzec kolejowy
20:00 Mestre Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
20:00 Venezia Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
22:45 Ljubljana Dworzec autobusowy st. 8
23:30 Celje stacja benzynowa LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
04:00 Wien Stadion Center, Olympiaplatz 2
06:00 Brno ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum'
08:00 Wodzislaw Slaski Stacja benzynowa przy rondzie /MC DONALDS
09:15 Gliwice zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
09:30 Zabrze Pl. Warszawski
09:55 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
10:10 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
10:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
12:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
10:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
11:25 Kety Dworzec autobusowy
11:45 Andrychow Dworzec autobusowy
12:10 Wadowice Dworzec autobusowy
12:55 Sucha Beskidzka Dworzec autobusowy, st. nr 3
10:00 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
10:20 Zory Dworzec PKS
11:00 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
11:15 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
10:00 Tarnowskie Gory dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
10:50 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
11:30 Szczekociny Dworzec PKS
12:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
13:00 Kielce Dworzec PKS
14:00 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:45 Radom dworzec PKS
15:45 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
17:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
14:30 Starachowice dworzec zachodni PKS
15:10 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
15:05 Sandomierz parking przed dworcem PKP
14:45 Tarnobrzeg Dworzec PKS, stan 2, ul. A. Mickiewicza
15:35 Stalowa Wola Dworzec PKS
15:50 Nisko Plac Wolności
16:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
17:45 Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 1
12:10 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
12:30 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
13:00 Tarnow dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
13:45 Debica dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
14:00 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
14:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
15:15 Przeworsk Dworzec PKS
15:30 Jaroslaw Dworzec PKP
16:00 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
14:00 Mielec parking obok dworca PKS
15:20 Kolbuszowa dworzec PKP
16:30 Lezajsk dworzec PKP
16:10 Nowa Sarzyna dworzec PKP
11:50 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:25 Mszana Dolna Dworzec PKS
13:05 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
13:40 Nowy Sacz Dworzec PKS
14:10 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
14:40 Gorlice ul. Bardiowska 4, dawny dworzec kolejowy
15:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
15:35 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
16:15 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
17:15 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 1 bags up to 25kg-free, every next 10 EUR.
Zasady zwrotu: do 336g: 90%
odjazd od 336g do 48g: 75%
odjazd od 48g do 0g: 10%
Zniżki: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information