Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 2035 Paris - Riga

09:00 Paris 112 Rue de Maubeuge (Gare du Nord)
13:20 Brussel Central Station, Rue Cardinal Mercierstraat
14:40 Antwerpen Berchem Railway Station, Borsbeekbrug opposite Post House
17:45 Duisburg Otto-Keller-Straße
18:40 Dortmund ZOB, Steinstrasse
20:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
21:50 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
08:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
10:05 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
11:35 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
13:00 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
13:55 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
16:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
17:20 Kaunas Kaunakiemio g. 9, около AKROPOLIS, платформа Internat
19:00 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
20:45 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
23:00 Riga Bus Station, 1 Pragas iela str.
Przewoźnik: Ecolines Estonia OU
Bagaż: 1 bag up to 30kg(50x50x80)-free, every next from 10 EUR.
Zasady zwrotu: do 24g: 80%
odjazd od 24g do 1g: 50%
po 1g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information