Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 229 Krivoy Rog - Praha

22:30 Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe Shose 1a
01:00 Kirovohrad Bus Station, 1 Olexandrijske s.
03:30 Cherkasy Bus Station
05:30 Kiev airport Boryspil Terminal
08:30 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:15 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
16:50 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
19:10 Krakovets cło (UA-PL)
20:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:40 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
01:10 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:40 Ostrava Dworzec, pl.5
04:10 Olomouc Bus Station, Sladkovského 142/37
05:40 Brno Bus Station "Zvonarka"
08:40 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: Musil Tour s.r.o.
Bagaż: 1 bag up to 25kg(30x60x80)-free, every next from 10 USD or 80 UAH
Zasady zwrotu: do 48g: 85%
odjazd od 48g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Student (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information