Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 24 Ройтлинген - Гамбург (7)

08:25 Reutlingen Hbf/ZOB
08:50 Tubingen Europapl/Europastr.
09:30 Stuttgart Messe Ost
10:45 Karlsruhe Hbf. Südseite, Omnibusbahnhof
11:35 Heidelberg Hbf, Kurfürsten-Anlage
12:40 Darmstadt Hbf, Westseite
13:25 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
14:25 Giessen Hbf.
15:30 Siegen Koblenzerstraße
16:55 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
18:00 Munster Fernreisebusse “Hafenstraße” Parkplatz Hafenstraße / Frie-Vendt-Straße
20:20 Bremen ZOB am Hbf
21:55 Hamburg ZOB am Hbf
Przewoźnik: Postbus
Bagaż: 1 bag up to 23kg(74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information