Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 24 Reutlingen - Hamburg

07:00 Reutlingen Hbf/ZOB
07:25 Tubingen Europapl/Europastr.
08:05 Stuttgart Messe Ost
09:20 Karlsruhe Hbf. Südseite, Omnibusbahnhof
10:10 Heidelberg Hbf, Kurfürsten-Anlage
11:15 Darmstadt Hbf, Westseite
12:00 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
13:00 Giessen Hbf.
14:05 Siegen Koblenzerstraße
15:30 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
16:45 Munster Fernreisebusse “Hafenstraße” Parkplatz Hafenstraße / Frie-Vendt-Straße
19:00 Bremen ZOB am Hbf
21:00 Hamburg ZOB am Hbf
Przewoźnik: Postbus
Bagaż: 1 bag up to 23kg(74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information