Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 267 Praha - Oldenburg (12:15)

12:15 Praha Bus Station "Florenc"
14:25 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
16:05 Leipzig Hbf.,Goethestr
16:55 Halle ZOB
18:05 Magdeburg ZOB am Hbf
19:20 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
20:30 Hannover ZOB
22:10 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
22:55 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information