Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 270 Warnemunde - Dresden (09:00)

09:00 Rostock Warnemünde Strand (Jugendherberge)
09:05 Rostock Warnemünde Werft
09:40 Rostock ZOB
12:40 Berlin Alexanderplatz, ul. Alexanderstraße 3
13:25 Berlin airport Shonefeld Lotnisko "Shonefeld"
15:20 Dresden Hansastraße (Neustadt)
15:30 Dresden Hbf., Bayerische Strasse
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information