Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 295 Киев - Гайсин

08:00 Kiev Bus Station "Pivdenna", metro "Ippodrom", Ak.Glushlova str, 3
10:11 Volodarka Request stop
10:55 Tetiiv Lenina str. 20
11:14 Bugaivka (Oratovskiy r-n) Request stop
11:24 Akimovka (Orativskiy r-n) Zastávka na požádání
11:42 Zhyvotivka Request stop
11:55 Orativ (Vinnytska obl., village) Nevskogo str. 20
12:22 Babyn Request stop
12:29 Pariivka Request stop
12:41 Kalnik (Vinnytska obl.) Request stop
12:55 Dashiv Gorkyoho str. 16
13:02 Kamyanigirka (Illinetskiy r-n) Request stop
13:16 Guncha Request stop
13:30 Gaisyn Bus Station, 128 1Tranvya str.
Przewoźnik: VasilkivTransAvto
Bagaż: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Zasady zwrotu: do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information