Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 31 Мюнхен - Гамбург (08:00)

08:00 München ZOB
10:20 Nurnberg airport Lotnisko
11:20 Bamberg Hbf
12:10 Schweinfurt Hbf
14:30 Kassel Kaufungen Papierfabrik
15:15 Gottingen Hbf. Berliner Str.
17:00 Hannover ZOB
19:00 Hamburg ZOB am Hbf
Przewoźnik: Postbus
Bagaż: 1 bag up to 23k (74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information