Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 315 Kryvoj Rog - Sozopol

06:00 Kryvyi Rih pr. Mira, bus station 95 quarter, Antoshka shop
11:00 Mykolaiv Lenina ave. 98/ shopping center "City Center"
14:00 Odessa Dworzec autobusowy, st. 10
05:30 Kavarna route Varna - Durankulak
06:10 Balchik Gas Station "Lafi"
06:30 Albena Bus Station
06:40 Kranevo "Top Market" bus station
06:50 Zlatni pyasatsi Управление
07:05 Slanchev Den Bus Station
07:10 Saints Constantine and Helena Parking near complex
07:30 Varna "Poligraphia" bus station
08:00 Kamchia fork to Kamchia
08:10 Byala АЗС у дороги
08:20 Obzor Dworzec
09:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
09:20 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
09:25 Ravda post, restaurant Tornado
09:30 Aheloy restaurant Black And White
09:40 Pomorie Bus Station in new town
10:00 Sarafovo zatoczka airport
10:20 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
10:45 Chernomorets on the route (under the bridge)
11:00 Sozopol restaurant Cherno more
Przewoźnik: ODD Doris
Bagaż: 1 bag up to 20kg(20x30x60)-free, every next - 30 EUR
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information