Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 337 Ostrava - Makarska

12:00 Ostrava Dworzec, pl.5
13:30 Olomouc Bus Station, Sladkovského 142/37
14:30 Brno Bus Station "Zvonarka"
23:55 Zagreb Dworzec Kolodvor
00:45 Karlovac Dworzec autobusowy
02:25 Plitvička Jezera Dworzec autobusowy
05:00 Zadar Dworzec Kolodvor
06:40 Šibenik Dworzec
07:10 Primošten Dworzec autobusowy
07:40 Trogir Dworzec
08:30 Split Dworzec
09:15 Omiš Dworzec
10:00 Makarska aut.kolodvor
Przewoźnik: Tourbus
Bagaż: 1 bag up to 20kg (100x60x30)-free, every next from 6 EUR.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 0g: 75%
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information