Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 350 Берлин - Грёмиц (08:20)

08:20 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
11:45 Hamburg ZOB am Hbf
12:45 Timmendorfer Strand ZOB
12:55 Scharbeutz Hamburger Ring / Strand
13:10 Sierksdorf Feuerwehr / Bananenmuseum
13:25 Neustadt in Holstein ZOB
13:40 Grömitz Markt
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information