Filtry

Cena
Czas odjazdu
00.00god
23.59god
Czas przyjazdu
00.00god
23.59god
Rodzaje połączeń
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Rodzaj komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 350 Rakhov - Praha

13:00 Rachiv Bus station str. Privokzalna 11
14:50 Tyachiv Dworzec autobusowy, ul. Mayakovskogo 4a
15:40 Khust Bus Station str. Ivana Franka 118
16:40 Irshava Bus Station, 42 Gagarina str.
17:40 Mukachevo Dworzec, Akademika Pavlova 14
18:40 Uzhgorod Dworzec, ul.Stancijna 2
22:35 Poprad Dworzec
00:35 Žilina Dworzec
04:50 Brno Bus Station "Zvonarka"
06:10 Hradec Králové Terminal pl.H3
07:30 Praha Bus Station "Zhelivskeho"
Przewoźnik: Regabus
Bagaż: 1 bag up to 25kg - free, every next from 7 EUR
Polityka zwrotu: do 48g: 75%
odjazd od 48g do 6g: 50%
po 6g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 10-15 lat
50% Dzieci 4-10 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać