Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 369 Kiyv - Talne

07:35 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
08:50 Bila Tserkva Bus Stop near tire factory, M-05 87km
09:55 Zhashkiv Dworzec
10:08 Sorokotyaga Dworzec
10:15 Okhmativ Dworzec
10:30 Berezivka (Mankivskiy r-n) Dworzec
10:55 Buky (Cherkaska obl.) Dworzec
11:25 Mankivka (Cherkaska obl.) Dworzec
11:33 Potash Dworzec
11:48 Rogy Dworzec
11:52 Potash (Talnovskiy r-n) Dworzec
12:00 Moshuriv Dworzec
12:15 Talne Dworzec
Przewoźnik: Avtotranzit
Bagaż: 1 baggage - 10% of the ticket price
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is not possible
Zasady zwrotu: do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 4g: 25%
po 4g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information