Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 374 Кишинев - Прага

10:00 Kishinev Dworzec kolejowy
12:30 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
13:00 Barlad Bus Station
13:30 Tecuci Bus Station
14:15 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
14:45 Onesti Bus Station
18:00 Brasov Bus Station Bartolomeu
19:00 Fagaras Dworzec
21:00 Sibiu Bus Station (McDonalds)
22:00 Sebes Bus Station
23:00 Deva Bus Station (McDonalds)
01:00 Arad Bus Station "Atlasib"
10:30 Brno Bus Station "Zvonarka"
12:00 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: Dac Trans
Bagaż: 1 bag up to 25kg(50x50x80)-free, every next from 200 CZK.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Student
10% Emeryci
50% Dzieci 0-10 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information