Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 374 Прага - Кишинев

11:30 Praha Bus Station "Florenc"
14:30 Brno Bus Station "Zvonarka"
23:30 Arad Autogara str.6 Vanatori 2-4
02:30 Deva Autogara, parcare McDonalds
03:30 Sebes Autogara Voltrans
04:30 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
05:45 Fagaras B-dul Unirii 13
07:00 Brasov Autogara Bartolomeu
09:00 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
09:45 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
10:30 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
11:30 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
13:00 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
15:00 Kishinev Bus Station "SUD" str. Hincest 145
15:30 Kishinev Hotel Kishinev Bulvar Konstantin Negruti 7
Przewoźnik: ORLAN s.r.o.
Bagaż: 1 bag up to 25kg(50x50x80)-free, every next from 300 CZK.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci
10% Student
50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information