Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 374 Прага - Кишинев

10:30 Praha Bus Station "Florenc"
13:00 Brno Bus Station "Zvonarka"
00:05 Arad Dworzec autobusowy Vanatori 6(Atlasib)
02:00 Deva Bus Station (McDonalds)
03:00 Sebes Bus station, near train station, Vanatori street
04:00 Sibiu Bus Station (McDonalds)
05:00 Fagaras Dworzec
06:00 Brasov Bus Station, 3 Bartolomeli
07:30 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
08:00 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
09:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
09:30 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
10:00 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
13:00 Chisinau Dworzec kolejowy (Gara Feroviara)
Przewoźnik: Dac Trans
Bagaż: 1 bag up to 25kg(50x50x80)-free, every next from 200 CZK.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Student
10% Emeryci
50% Dzieci 0-10 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information