Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 383 Rachiv-Praha-Liberec

09:30 Rachiv Bus station str. Privokzalna 11
11:00 Delatyn Center
11:30 Nadvirna square near Eternal flame
13:00 Ivano-Frankivsk ul. Pasechnaya Dworzec autobusowy
13:45 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
14:35 Dolyna Dworzec, ul. Sevchenka 1A
15:45 Stryi Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
17:15 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
21:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:50 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
00:10 Krakow airport Port lotniczy
01:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:50 Ostrava Stacja paliw Shell
05:50 Brno Bus Station "Zvonarka"
08:50 Praha Bus Station "Florenc"
09:50 Mlada Boleslav Dworzec, tř. Václava Klementa 1459
11:00 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
Przewoźnik: D.M.D. Group
Bagaż: 1 bag up to 25kg(30x60x80)-free, every next from 10 USD or 80 UAH
Informacje dodatkowe: Carriage of animals with all documents is possible, 20-50% of tickets price needed.
Zasady zwrotu: do 24g: 85%
odjazd od 24g do 12g: 50%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat
99% Bilet służbowy

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information